Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Aktualności


Nowość w Aga - Med. Miniflebektomia.
Foto


Miniflebektomia, zwana potocznie szydełkowaniem żył, jest zabiegiem małoinwazyjnym polegającym na usuwaniu żylaków kończyn dolnych. Wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym, w większości przypadków nie wymaga zakładania szwów i pozwala uzyskać bardzo dobry oraz co najważniejsze trwały efekt kosmetyczny.

Miniflebektomia polega na mechanicznym usunięciu nieprawidłowo działających i nieestetycznie wyglądających fragmentów żył, czyli żylaków z warstwy podskórnej. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest zakrzepica w obrębie żył powierzchownych oraz stany zapalne skóry w okolicy poddawanej procedurze.

Miniflebektomia nie wymaga od pacjenta szczególnego przygotowania. Skóra na przebiegu żylaka powinna być czysta i pozbawiona włosów. Depilacji nie należy dokonywać w dniu zabiegu z uwagi na ryzyko nadmiernego podrażnienia skóry! Zalecamy robić to 2-3 doby wcześniej.

Zapraszamy do rejestracji


Aktualności

Nowość w Aga - Med. Miniflebektomia.


Walentynki w CENTRUM MEDYCZNYM AGA - MED
Szukasz pomysłu na prezent? 

Chcesz podarować Swojej Połówce coś wyjątkowego?

OXYBRAZJA – MIKRODERMABRAZJA WODNO - TLENOWA
 Mezoterapia wodno-tlenowa, miękka dermabrazja, nowoczesny peeling wodno-tlenowy – to szereg nazw, którymi określa się zabieg oxybrazji

 

 


55-200 Oława
ul. Żeromskiego 3d

tel.: 71 313 31 86
e-mail: info@agamedolawa.pl


Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA