Apartamenty Krakow (1)Planujesz romantyczny weekend we dwoje? A może szukasz noclegu dla Twoich gości biznesowych w stolicy Małopolski? Czy chcesz pokazać dzieciom Smoka Wawelskiego?

Kraków to jedno z najchętniej odwiedzanych miast w Polsce, turystyczny raj dla fanów zabytkowej architektury. Z przepięknym wzgórzem wawelskim, Sukiennicami i Barbakanem, wspaniałymi kościołami i zatrzymanym w czasie Kazimierzem, czyli dzielnicą żydowską, stanowi idealne miejsce do weekendowego odpoczynku połączonego ze zwiedzaniem i poznawaniem historii. Warto skusić się na spędzenie tu kilku dni, weekend może okazać się zbyt krótki. Na pewno nie zabraknie atrakcji, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Teatry, kina, muzea, coroczne imprezy kulturalne (jak Festiwal Nauki, Festiwal Kultury Żydowskiej czy Coke Live Music Festival)- każdy znajdzie tu coś dla siebie.
A gdy już zaplanujesz trasę wycieczki i wybierzesz termin wyjazdu- wpisz w wyszukiwarkę „apartamenty Kraków” i znajdź idealną lokalizację ze wspaniałym widokiem na piękne miasto Kraka.