Domki letniskowe (7)Wieczór kawalerski w mieście to już przeżytek. Jeśli chcesz zorganizować oryginalną i niezapomnianą imprezę, postaw na weekendowy wyjazd. To nie tylko niższe koszty, ale także lepsza zabawa!

Możesz zorganizować wspólny transport całej imprezowej grupy albo mądrze podzielić wszystkich w samochodach, tak żeby zminimalizować koszty dojazdu. Oszczędzisz również na alkoholu. Zamiast płacić fortunę w knajpach, możecie zrobić zakupy w supermarkecie po drodze.
A gdzie nocleg? Najlepszym rozwiązaniem są domki letniskowe. Możecie w nich do woli imprezować całą noc. Oczywiście warto wówczas porozmawiać z właścicielem o charakterze waszego wyjazdu, aby mógł was ulokować w domku oddalonym np. od rodzin z małymi dziećmi.
Warto również zaplanować atrakcje, aby impreza nie ograniczyła się do spożywania trunków. Sprawdź, czy w okolicy jest jakieś pole do gry w paintball albo możliwość jazdy na quadach. A wieczorem koniecznie ognisko z kiełbaskami. Chłopakom na pewno spodoba się taka alternatywa dla rajdu po knajpach.